Erişim Başlangıç Zamanı : CET 00:01 – 04 Feb 2023

Erişim Bitiş Zamanı : CET 23:59 – 05 Feb 2023

Süresi : 100 dk – 60 Soru

Uluslararası IMAT QUIZ’ımıza katılmak tamamen ücretsizdir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere pratik yapma ve seviyelerini diğer öğrencilerle karşılaştırma şansı vermek için IMAT Deneme Sınavları düzenliyoruz.

Bu, 2023 için bir IMAT Deneme Sınavı olacak, ancak herkes sınava katılabilir.

Lütfen bu e-postayı arkadaşlarınızla, sınıf arkadaşlarınızla ve 4-5 Şubat 2023’te katılacağını düşündüğünüz diğer kişilerle paylaşın. 

Daha fazla öğrenci katılımıyla olarak daha kesin bir sıralama elde edebilirsiniz.

Buradan Kayıt Yaptırın

Dünya Geneli IMAT Deneme Sınavı Hakkında:

IMAT Nedir?

IMAT (International Medical Admissions Test), İtalya’daki tıp ve diş hekimliği okullarına kabul için seçim sürecinin bir parçası olarak kullanılan bir sınavdır. İtalya Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı (MIUR) tarafından düzenlenmektedir ve biyoloji, kimya, fizik, matematik ve İngilizce gibi bilimsel konularda çoktan seçmeli sorulara dayanmaktadır.

Neden IMAT Deneme Sınavına Katılmalısın?

Tamamen Ücretsizdir

Uluslararası IMAT Deneme Sınavı tamamen ücretsizdir ve 2023 yılında sizinle birlikte sınava girecek diğer öğrenciler arasındaki sıralamanızı görme şansı verir.

48 saat içinde çözülebilir

Uluslararası Deneme 48 saat boyunca sadece bir kez çözülebilecektir. Bu sayede dünyanın dört bir yanından farklı saat dilimlerinde olan herkes denemeye katılma şansına sahip olacak.

İsimsiz Sıralama Listeleri

Sıralama listeleri, herkes sınavı tamamladığında web sitemizde yayınlanacaktır, isimleriniz veya kişisel bilgileriniz gizli kalacaktır. Sıralama listelerini öğrenmek için pavaedu.com ve sosyal hesaplarımızı takip edin.

Buradan Kayıt Yaptırın