İtalyanca Kursu (Online)

İtalyanca Kursu 2021 kayıtlarımız başlamıştır.

Online olarak verilecek derslerimizde öğrencilerimizin maksimum performans ve yüksek kalite alması hedeflenir. Bu sebepten dolayı kursumuz bizzat İtalyan hocalarımız tarafından verilecektir. Özellikle İtalya’da öğrencilik ya da İtalya’ya yönelik iş yapma fikri olanlar kursu tercih ederken, hobi amaçlı öğrenmek isteyen birçok öğrencimiz de bu eğitimi alarak yeni bir lisan kazanırlar.

İtalyanca bilginiz olsun ya da olmasın Pava Education her seviyede eğitim verecektir. Eğer İtalyanca bilmiyorsanız sıfırdan İtalyanca kursu, eğer İtalyanca biliyorsanız da konuşma, anlama ve dinleme düzeyinize göre eğitim verilecektir. İtalyan dil bilginize (gramer), kelime dağarcığınıza ve diyalog derecenize göre uzman hocalarımız ile kur seviyenizi belirleyebilirsiniz. Bunun sonucunda İtalyan dilini en uygun aşamadan öğrenmeye devam edebileceksiniz.

Başlangıç Tarihi Talebe göre belirlenmektedir
Bitiş Tarihi
Kontenjan ve Yer 10 Kişi – (Online Sınıf)
Kursun Seviyesi A1, A2
Kurs Süresi 60 Saat
Kurs Ücreti  

İtalyanca Kurslarımızda sınırlı sayıda yer vardır, siz de İtalyanca kursu almak için hemen bizimle iletişime geçin. 

Hemen Başvur

İtalyanca Kursu Detayları

İtalyan hocalarımız tarafından online olarak verilecek olan dersler, her seviyede öğretici bir şekilde verilecektir. Kişi sayısının sınırlı olması sayesinde de maksimum verim söz konusudur. Bu sayede hocalarımız ile iletişim hâlinde, interaktif bir kurs almanız amaçlanır. Pandemiden dolayı online olarak verilen kurslarımızın süresi verimliliği açısından hesaplanmıştır ve İtalyanca kursu fiyatları, sadece kısa bir süre için avantajlı ücrete indirilmiştir.

İtalyanca Kursu

İtalya’da lisans, yüksek lisans ve doktora (özellikle İtalyanca bölümler için) üniversite eğitimi almak ya da dil okullarına gitmek isteyen her kişi kursumuzdan faydalanarak diğer öğrencilerden çok daha avantajlı ve önde olacaktır. İtalya’ya gidiş için ilk adımı bu kursla atabilir, İtalya’da yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar verilen online İtalyanca kursu katılımı için cep telefonu, tablet veya bilgisayar ile İnternet bağlantınızın olması yeterli olacaktır.

Hemen Başvur

Başvuru Şartları

  • İtalyanca Kursu‘muzun katılımı için öğrenci şartı aranmamaktadır.
  • Kurs tamamen İtalyanca dilinde olacaktır eğer başlangıç seviyesinde kurs almak isterseniz en az B1 seviyesinde İngilizce bilmeniz kurs veriminizi arttıracaktır.
  • Öğrencilerin İtalyan dilini bilmemeleri, az ya da çok bilmelerinde bir sakınca yoktur, sadece eğitim sınıfı farklı olacaktır.
  • Kursa dünyanın her yerinden katılmak mümkündür. Öğrenciler kendileriyle paylaşılan Online platform aracılığıyla kursa katılabilirler.

Siz de İtalyanca özel ders almak ve yeni bir dil öğrenerek hayallerinize koşmak istiyorsanız Pava Education İtalyanca kursu için geri sayım başladı. Hemen başvuru formumuzu doldurun, sizi arayalım. Yerinizi uygun fiyatımızdan ayırtmayı unutmayın.

Hemen Başvur